MALÝ RÁJ PRO VELKÉ UDÁLOSTI

Zahradní slavnost v Pětidomí

Příroda se v zahradě mění s ročním obdobím, každý měsíc tak nabízí jiné scenérie a pozadí pro akci pod širým nebem. Zahrada Pětidomí je soukromá zahrada k pronájmu. Přiléhá ke krásné secesní vile z roku 1906. Členění  zahrady lze uzpůsobit pro různé typy akcí. Je vhodná pro akce do 50 hostů.

Vila nabízí zázemí pro hosty a catering v podobě otevřeného foyer (banketová místnost, společenská místnost), profesionálně vybavené kuchyně a malé konferenční nebo projekční místnosti. Prostory lze přizpůsobit dle potřeb pro různé využití.

 

111.jpg
květy
CATERING NENÍ JEN JÍDLO

Nasytit a nadchnout

Jídlo, které nezapůsobí, nechutná. Dobře víme, že naši hosté jí nejdříve očima. Jídlo proto musí vypadat alespoň tak dobře, jak chutná. Pro naše klienty jsme pečlivě vybrali dodavatele cateringu a vybavení, kteří jsou nadšení a odhodlaní pro své zákazníky naplánovat akci, jež nepřekročí rozpočet, ale předčí veškeré očekávání.

Pečený krocan
GRIL OFYR

Zážitek ze stolování venku

Zahrada Pětidomí je vybavena grilem OFYR který je jedinečnou kombinací venkovního ohniště a grilovací plochy. Na kruhové ploše lze grilovat steaky, zeleninu a řadu dalších pokrmů. Uprostřed plápolá oheň, který do akce vnáší příjemný a přitažlivý prvek tepla a spojuje lidi, kteří se shromažďují přirozeně kolem ohně. Pro tento sociální aspekt je grilování v zahradě Pětidomí nezapomenutelnou událostí vhodnou pro soukromé i firemní akce.